Walne Zebranie

Organizacje członkowskie Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa zapraszamy na Walne Zebranie, które odbędzie się 31 maja o godzinie 9.15 w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, ul. Emilii Plater 1, (nr 420, III piętro). (Drugi termin Zebrania Walnego to 31 maja 2017 r. godz. 9:45)

Proponowany porządek zebrania:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności,

2. Wybór przewodniczącego i protokolanta,

3. Przedstawienie rocznego sprawozdania merytorycznego i finansowego za 2016 rok,

4. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej,

5. Dyskusja na temat sprawozdań i zatwierdzenie,

6. Podjęcie uchwały o udzielenie Zarządowi absolutorium z wykonania budżetu oraz przyjęcie uchwały o przeznaczeniu zysków za rok 2016 na działalność statutową Federacji FOSa w 2017 r.

7. Przedstawienie przez Zarząd założeń planu pracy na 2017 rok

8. Propozycje zmian w statucie Federacji FOSa,

9. Dyskusja na temat zmian w statucie,

10. Podjęcie uchwały o zmianie statutu

11. Sprawy różne, wolne wnioski,

12. Zakończenie Walnego Zebrania.

Planowana godzina zakończenia zebrania walnego to 11:15. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium oraz zebraniu walnym do dnia 26 maja 2017 r.

Bartłomiej Głuszak

Prezes Federacji FOSa

Posted in informacje, spotkania.