Polecamy Targes.pl

W niedzielę 3 września 2017 na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu odbyły się Targi Przedsiębiorczości Społecznej, będące jednym z wydarzeń towarzyszących XII Elbląskiego Święta Chleba.

Przy okazji polecamy portal

 

Targes.pl –

to portal pośredniczący w sprzedaży produktów i usług przedsiębiorstw tworzących niepowtarzalny klimat województwa warmińsko-mazurskiego. Jego działania zmierzają do rozwoju ekonomii społecznej, katalog podmiotów liczy już kilkadziesiąt organizacji pozarządowych (w tym FOSa) spółdzielni socjalnych, stowarzyszeń, fundacji, ale także przedsiębiorstw lokalnych , rzemieślników oraz rękodzielników.
Głównym założeniem portalu jest pośrednictwo: łączymy producentów z nabywcami, dlatego prowadzimy szerokie działania promocyjne podmiotów, które sprzedają swoje produkty i usługi na stronie targes.pl.

Klient znajdzie szeroką ofertę, od usług opiekuńczych, cateringowych, sprzątania, usług turystycznych w miejscowościach i obiektach Warmii i Mazur, poprzez rozrywki dla dzieci i młodzieży, propozycję wynajmu pomieszczeń, aż do rękodzieła.
Każda transakcja dokonana za pomocą Targes.pl to zakup produktów i usług unikatowych, z których część dochodów przeznaczona jest na cele społeczne, a każda sprzedaż to pomoc w ich realizacji.
Administratorem strony jest organizacja pozarządowa – ESWIP.

https://www.targes.pl/

Posted in informacje.