Społecznik Federacji FOSa – przedstawiamy laureatów

W trakcie, rozpoczętego 9 października 2017 w Olsztynie, organizowanego prze FOSę, Wojewódzkiego spotkania pozarządowych organizacji socjalnych, ogłosiliśmy wyniki trzeciej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Federacji FOSa”.

Tytułem tym (statuetką i gratyfikacją finansową)  nagradzamy osiągnięcia w obszarze polityki społecznej, innowacyjność pomysłu w działania na rzecz odbiorców swojej organizacji oraz ich efektywność i trwałość.

W 2017 laureatami konkursu na „Społecznika FOSy” zostali:

Małgorzata Sanajko i Daniel Ziemacki ze Stowarzyszenia NORA z Bartoszyc

Aleksandra Kojtych – reprezentująca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, koło w Elblągu

Wyróżnienie w konkursie zdobyła:

Jadwiga Lipska – reprezentująca Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Starszych i Niepełnosprawnych „RAZEM” w Olsztynku

– Nasze działania skierowane są do młodzieży wykluczonej społecznie, która jak to się w życiu zdarza przeżywa akurat trudny okres. Staramy się przekazywać im i zainteresować tym, co sami kiedyś w życiu robiliśmy – powiedział Daniel Ziemacki, prezes NORY (Nowatorski Ośrodek Rozwoju Artystycznego)  odbierając statuetkę z rąk prezesa FOSy Bartłomieja Głuszka, i reprezentującej na konferencji władze regionu wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego, pani Wioletty Śląskiej-Zyśk.

Patrz także: http://bartoszyce.wm.pl/470560,Dzialacze-ze-Stowarzyszenia-NORA-wyroznieni-podczas-gali-w-Olsztynie.html#axzz4vBBfX7Zc

Posted in Bez kategorii.