Miasto i wieś w przyszłości – zapraszamy na debatę

Jak będzie rozwijać się Twoje miasto? Czy realne są wizje miasta jako ultranowoczesnej machiny, która dzięki sztucznej inteligencji zadba o jakość życia w miastach? Czy też lepiej, aby miasta pozostały takie, jakie są, lecz po prostu trochę bardziej przyjazne konsumentom czy kierowcom. A może przekonuje Cię wizja zrównoważonego rozwoju, lecz… wątpisz, czy kiedyś się ziści? Jak z wyzwaniami globalizacji radzą sobie społeczeństwa na innych kontynentach?

Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) oraz Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa i Bank Żywności w Olsztynie zapraszają na debatę „Miasto- wieś – przyszłość. Dyskusja panelowa w kontekście Celów Zrównoważonego Rozwoju” odbędzie się 22 listopada 2017 (w środę) o godzinie 17.30 w siedzibie Federacji FOSa ul. Linki 3/4 (IV piętro)

O przyszłości miast i związkach miast ze wsią – w tym o tym, skąd bierze się i będzie brała się żywność – będzie rozmawiać grono czterech panelistów reprezentujących różne podejścia i specjalizacje. Mamy nadzieję, że debata będzie fascynującym forum, w którym aktywnie uczestniczyć będą również uczestnicy i uczestniczki.

W dyskusji udział wezmą:
dr Marcin Gerwin, specjalista ds. zrównoważonego rozwoju