FOSa dzieciom i seniorom

W tym roku, już po raz JEDENASTY, zorganizujemy gwiazdkowe prezenty dla dzieci najbardziej potrzebujących pomocy, zwłaszcza dla tych mieszkających na terenach wiejskich. Po raz pierwszy oficjalnie akcję kierujemy również do osób starszych. Zapraszamy organizacje członkowskie i partnerskie zainteresowane współpracą i udziałem w naszej akcji.

Federacja FOSa odpowiada za ogólną organizację akcji zapewniając pozyskanie zawartości paczek. Natomiast ze strony wybranej organizacji oczekiwalibyśmy wsparcia w zakresie wskazania dzieci, spakowaniu prezentów, zaangażowaniu wolontariuszy – Mikołajów do wręczania prezentów, ewentualnie uzupełnienia zawartości paczek oraz przygotowania krótkiej informacji prasowej (w tym fotograficznej) z przekazania paczek.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Magdalena Chojnacka, e-mail: m.chojnacka@federacjafosa.pl, tel.fax 89- 523-60-92.

FOSA DZIECIOM I SENIOROM ZGŁOSZENIE

Posted in informacje.