Świąteczne spotkanie FOSy

We wtorek, 19 grudnia, spotkaliśmy się na dorocznym przedświątecznym spotkaniu FOSy. Przy składkowym barszczu, pierogach i makowcu, była okazja do rozmowy o mijającym roku 2017. Przed samym spotkaniem, oficjalnie uczynił to zarząd Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który zebrał się w pełnym składzie tj.  Maria Popieluch, Katarzyna Białobrzeska, Piotr Kubarewicz, Marek Borowski i prezes FOSy, Bartłomiej Głuszak.

Dla FOSy rok 2017 był na pewno wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że jej zespół powiększył się co najmniej dwukrotnie, przede wszystkim dzięki grupie psychologów, doradców zawodowych, asystentów rodzin i animatorów, pracujących przy realizowanym we współpracy z Bankiem Żywności w Olsztynie, samorządem  Olsztyna i pięciu gmin z powiatu olsztyńskiego wielkim projekcie „W drodze do aktywności”, a także projektach realizowanych w Braniewie, Fromborku, Kolnie, Biskupcu, Iłowie-Osadzie itd.  W tym roku FOSa zyskała też nową siedzibę, całe piętro przy ulicy Linki 3/4 w samym centrum Olsztyna.

Wszystkim pracownikom i współpracownikom, organizacjom członkowskim FOSy, uczestnikom naszych działań  i sympatykom życzmy Wesołych Świąt  i Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Posted in spotkania.