27 września konferencja „Europejskie trendy w polityce senioralnej”

Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa wraz z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego mają zaszczyt zaprosić do udziału w XI Wojewódzkiej Konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych pn.:

„Europejskie trendy w polityce senioralnej. Silver Learners – Europejska sieć na rzecz poprawy standardów w pracy z seniorami w Europie.”

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli środowisk seniorskich, organizacji pozarządowych, jednostek organizacyjnych pomocy i integracji społecznej oraz innych instytucji i podmiotów działających na rzecz osób starszych oraz zrzeszających osoby starsze, z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Podczas konferencji zapewniamy materiały dydaktyczne, tłumaczenie wystąpień gości zagranicznych oraz poczęstunek.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji i targach prosimy o przesłanie formularzy zgłoszeniowych do dnia 27 września 2018 roku do godziny 16:00 na adres konferencja@federacjafosa.pl

Wydarzeniem towarzyszącym konferencji będą mini-targi organizacji pozarządowych, podczas których będą one mogły zaprezentować swoje działania, produkty, wyroby rękodzielnicze czy inne efekty swojej aktywności. Organizacje zainteresowane promocją swojej działalności i wystawieniem swojego stoiska na targach bardzo prosimy o zaznaczenie tej informacji w formularzu, wraz z krótkim opisem przedmiotu prezentacji.

Poniżej znajdą Państwo zaproszenie, formularz zgłoszeniowy i program konferencji.

Szczegółowych informacji udziela Paulina Karwowska pod numerem tel. 503 466 700 lub 89 523 60 92

Zaproszenie – konferencja

Konferencja – program