FOSa dzieciom i seniorom

W tym roku, już po raz DWUNASTY, zorganizujemy gwiazdkowe prezenty dla dzieci i seniorów najbardziej potrzebujących pomocy, zwłaszcza dla tych mieszkających na terenach wiejskich.
W związku z powyższym zapraszamy organizacje członkowskie i partnerskie oraz wszystkich zainteresowanych współpracą. 🙂

Federacja FOSa odpowiada za ogólną organizację akcji zapewniając pozyskanie zawartości paczek. Natomiast ze strony wybranej organizacji oczekiwalibyśmy wsparcia w zakresie wskazania dzieci/seniorów, spakowaniu prezentów, zaangażowaniu wolontariuszy – Mikołajów do wręczania prezentów, ewentualnie uzupełnienia zawartości paczek oraz przygotowania krótkiej informacji prasowej (w tym fotograficznej) z przekazania paczek.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Magdalena Chojnacka, e-mail: m.chojnacka@federacjafosa.pl, tel.fax 89- 523-60-92.

Magdalena Chojnacka

Posted in informacje.