„Kierunek Aktywność!” w mieście i gminie Susz

Szanowni Państwo

1 grudnia 2018 Federacja FOSa we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Społeczności Lokalnej Miasta i Gminy Susz Arka rozpoczyna realizację projektu „Kierunek Aktywność!”. Projekt realizowany przez Federację Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa RPWM.11.00.00 Włączenie społeczne, RPWM. 11.01.00 Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa  i zwiększaniu szans na zatrudnienie, Poddziałanie RPWM.11.01.01 Aktywizacja społeczna  i zawodowa osób wykluczonych oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Celem projektu jest podniesienie stopnia aktywności społecznej i zawodowej 11 kobiet i 7 mężczyzn, zagrożonych wykluczeniem społecznym i/lub ubóstwem w wieku 18–64 lat, zamieszkujących obszar miasta i gminy Susz w okresie od 1.12.2018 r. do 31.12.2019 r

Oferujemy:

Zadanie 1 Indywidualna Ścieżka Reintegracji

– wypracowanie Indywidualnych Ścieżek Reintegracji

Zadanie 2 Aktywizacja społeczna

– praca socjalna

– warsztaty kompetencji społecznych i życiowych

– wsparcie psychologiczne

– warsztaty kreatywnego rozwoju

– warsztaty szyte na miarę

Zadanie 3 Aktywizacja zawodowa

– wsparcie doradcy zawodowego