15-lecie FOSy – zapraszamy na nasz jubileusz !

15 lat to taki trochę zwariowany wiek. Dużo w nim buntu, nastoletniej przemądrzałości i dziecięcej naiwności. Na szczęście organizacja to nie nastolatek ani nastolatka. 15 lat to dla organizacji kawał czasu nabierania doświadczeń, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i satysfakcji z dobrych działań. Federację FOSę tworzą organizacje, które na pierwszym miejscu stawiają drugiego człowieka i mądrze go wspierają. Wspólnie dotarliśmy do tego wieku i chcemy to uczcić.

W poniedziałek 23 września zapraszamy do Olsztyńskiego Planetarium na galę jubileuszową, a nasze organizacje członkowskie i partnerskie na dwudniowe spotkanie w Lidzbarku Warmińskim. W linku znajdziecie Państwo program i formularze zgłoszeniowe. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, należy poczekać na potwierdzenie swojego udziału.

ZAPROSZENIE -15-lecie Federacji FOSa

Jubileusz 15-lecia Federacji FOSa – formularz zgłoszeniowy.

Posted in imprezy, informacje.