III Wojewódzkie Spotkanie Rad Seniorów – zapraszamy!

Szanowni Państwo Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli istniejących oraz powstających rad seniorów – gminnych oraz Rady Wojewódzkiej na III Wojewódzkie Spotkanie Rad Seniorów.

Oprócz stałych, ale zawsze aktualnych tematów, jak metody pracy i działań Rad Seniorów  (w tym kwestie planowania, komunikowania, finansów) chcemy położyć w tym roku nacisk na kwestie partycypacji obywatelskiej seniorów.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego odpowiednio na pierwszą lub obie części spotkania (formularz i program w załączeniu) na adres: j.osipiak@federacjafosa.pl   do 20 listopada 2018 r do godziny 12:00.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Villa Pallas (ul. Żołnierska 4) w Olsztynie, w dniach 25 – 26 listopada 2019 r. W przypadku osób spoza Olsztyna zapewniamy nocleg, liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Zapraszam Państwa serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu.”
Posted in konferencje.