Zapraszamy mieszkańców gmin Dywity i Gietrzwałd do konkursów: fotograficznego i rysunkowego.

Federacja FOSa realizuje projekt „Rozwój usług społecznych w gminach Dywity i Gietrzwałd” w jego ramach zaprasza mieszkańców Biesala, Łęgut, Sętala i Tuławek do konkursu fotograficznego, który – mamy nadzieję – pomoże nam i Wam poznać się jeszcze lepiej.

Na zwycięzców czekają nagrody!

W ramach tego konkursu wszystkie zgłoszone rodziny otrzymają aparaty fotograficzne na kliszę
Kilka zasad naszej zabawy:
1. Do uczestnictwa w wyzwaniu zapraszamy wszystkich członków Waszej rodziny.
2. Wiadomościami tekstowymi będziemy przekazywać Wam zadania związane z konkretnym tematem jaki chcielibyśmy żebyście pokazali nam za pomocą zdjęć.
3. Pamiętajcie, że klisza ma ograniczoną liczbę zdjęć.
4. Po zakończeniu zadania zbierzemy aparaty, wywołamy klisze i na podstawie wykonanych przez Was zdjęć nagrodzimy najciekawsze. Można je będzie oglądać na wystawie wirtualnej oraz po zakończeniu stanu epidemii na wystawie „realnej w świetlicy w Waszej Miejscowości”
5. Liczy się dobra zabawa !

Pokażcie nam siebie i bawcie się dobrze.

W tym samym projekcie zapraszamy również do konkursu rysunkowego, regulamin w załączniku.

koordynatorka projektu: e-mail: m.michniewicz@federacjafosa.pl

regulamin konkurs Rysunkowy Dywity i Gietrzwałd-1

Posted in informacje, projekty.