Piknik Rodzinny w Parku Kusocińskiego

Piknik w parku już w niedzielę!

Rok szkolny tuż, tuż, ale warto aktywnie zakończyć wakacje. Koniecznie zajrzyjcie na Piknik Rodzinny „Pożegnanie lata z Federacją FOSa”, który odbędzie się w niedzielę, 28 sierpnia. Start o godzinie 11 w Parku Kusocińskiego.

FOSa jest organizatorem popularnego w mieście happeningu „Open Piano”, zbiórki świątecznej „FOSa dzieciom i seniorom” oraz wielu akcji społecznych, patronuje również kampanii fundraisingowej Potrzebni na rzecz osób starszych.

Piknik Rodzinny „Pożegnanie lata z Federacją FOSa” odbędzie 28 sierpnia na terenie Parku Kusocińskiego w godzinach 11-15. W programie znajdą się atrakcje dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, zabawy z animatorem, m.in. warsztaty kuglarskie i artystyczne, ekologiczne. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w badmintonie czy chodzeniu po linie. Do tego bańki mydlane, fotobudka i wiele innych atrakcji. A jeśli nigdy nie graliście w popularną kometkę, to warto zobaczyć to na żywo. Mało kto wie, że badminton to najszybszy sport świata. Rekord prędkości lotki to aż 493 km/h!

To wiele atrakcji i rekreacji, zarówno dla tych młodszych, jak i tych ciut starszych. Piknik zaplanowano w okolicy placu zabaw przy stawkach. Wstęp wolny.