ALE JAZDA!

Masz w domu sprawny rower, z którego Twoje dziecko już wyrosło? A może w Twojej piwnicy, czy garażu zalegają niepotrzebne części, lub uszkodzone rowery? A może jesteś prawdziwym pasjonatem, znasz się na rowerach a do tego potrafisz i lubisz je naprawiać? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco a jednocześnie chciałbyś włączyć się w pomoc dla dzieci z Ukrainy, skontaktuj się z nami.

Idzie lato a z nim możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Rower to jedna z bardziej popularnych form takiej aktywności, którą dzieci wprost uwielbiają. Federacja FOSa postanowiła włączyć się w akcję polegającą na przyjmowaniu, naprawie i przekazywaniu używanych rowerów w ręce ukraińskich dzieci.

Jeśli posiadasz uszkodzony, wymagający naprawy rower, niekompletny, na części lub taki, który jest  całkowicie sprawny i chciałbyś go przekazać, prosimy o dostarczanie pod adres:

PALINA AUTO NAPRAWA: ul. Towarowa 14 lub Al. Przyjaciół 26.

W przypadku braku możliwości dostarczenia, możliwy jest odbiór osobisty. Jeśli chciałbyś pomóc w naprawianiu dostarczonych, uszkodzonych rowerów, czekamy na Ciebie!

Po szczegółowe informacje zadzwoń lub napisz bezpośrednio do warsztatu: Piotr Paliński, tel: 606349048, e-mail: palina.pl@gazeta.pl

Lub do nas:

Federacja FOSa,89 523-60-92

Prosimy o rozpowszechnianie informacji o akcji i zachęcamy do włączenia się.

PODARUJMY DZIECIOM RADOŚĆ I UŚMIECH, KTÓREGO TAK BARDZO IM TERAZ POTRZEBA.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci z Ukrainy, które z wiadomych względów nie posiadają własnych rowerów, jeżeli jednak w Twoim środowisku znajdują się także dzieci z ubogich polskich rodzin, które także potrzebują i ucieszyłyby się z takiego prezentu, skontaktuj się z nami.

Julia, Lidia, Anastazja, Taras i Andrij (na zdjęciu) odebrali już swoje rowery.

 

 

 

 

NORWEG INSTYTUCJONALNY

 

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny