Dołącz do redakcji międzynarodowego, specjalnego wydania GENERACJI!

Redakcja Magazynu Środowisk Seniorskich GENERACJA, zaprasza działaczki i działaczy lokalnych organizacji pozarządowych do włączenia się we współtworzenie wyjątkowego numeru Magazynu Środowisk Seniorskich „GENERACJA”, który drukiem ukaże się w grudniu bieżącego roku.

Będzie to wydanie specjalne, stworzone w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej). Międzynarodowe. Zgodnie z  założeniami projektu,  głównym motywem  numeru będzie wykorzystanie potencjału organizacji społeczeństwa obywatelskiego Warmii i Mazur w dziedzinie współpracy międzynarodowej, ze szczególnym akcentem na  przypadającą  w roku 2024, XX rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Zależy nam, aby w wydaniu znalazły się artykuły ukazujące Wasze dobre praktyki w zakresie współpracy międzynarodowej, bardzo chętnie umieścimy w numerze również relacje, artykuły, reportaże Waszych zagranicznych organizacji partnerskich, z którymi utrzymujecie kontakt, realizujecie wspólne projekty, organizujecie wymiany.  Generacja międzynarodowa będzie dobrą platformą komunikacji o działaniach warmińsko-mazurskich ngo’s w kontekście współpracy międzynarodowej, ponieważ nieczęsto mamy okazję, aby właśnie o tym wymiarze naszych działań szeroko opowiedzieć mieszkankom i mieszkańcom regionu.

Zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału w pracach redakcji do nadsyłania swoich zgłoszeń, kontaktów i propozycji tematów,  na adres a.fabisiak@federacjafosa.pl lub na generacja@federacjafosa.pl  do dnia 18 października 2024 roku.

W ramach pracy nad numerem Redakcja Generacji  zaprosi organizacje i osoby zainteresowane współtworzeniem tego wyjątkowego numeru na spotkania redakcyjne w formule online.

Praca nad międzynarodowym wydaniem specjalnym Generacji odbywa się w ramach projektu „Generacja bez granic”.  Zadanie publiczne jest finansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.