Doroczne spotkanie organizacji członkowskich FOSy

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na doroczne spotkanie organizacji członkowskich Federacji FOSa. Pandemia wymusza na nas spotkanie on-line, ale tak dawno nie mieliśmy okazji spotkać się w większym gronie, że Zarząd Federacji FOSy zdecydował o zorganizowaniu dwóch spotkań. Pierwsze odbędzie się 25 maja właśnie w formie on-line, a następne, o ile pozwolą restrykcje i środki finansowe, już bezpośrednio w październiku. Mamy nadzieję, że jesienią uda nam się zobaczyć osobiście, bardzo na to liczymy. W czerwcu br. planujemy także walne spotkanie członków, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

W załączniku znajdziecie Państwo program spotkania 25 maja 2021 r. Mamy nadzieje, że tematy, które proponujemy, będą dla Państwa interesujące i zachęcą do udziału.

Zakładamy przestrzeń do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz prezentację różnych modeli i metod pracy.

Pod linkiem znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy, na przesłanie którego czekamy do 21 maja 2021 r. do godziny 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

Zaproszenie 25.05