Drodzy Rodzice przybywający z Ukrainy! Шановні батьки, які приїжджають з України!

Шановні батьки, які приїжджають з України!

Ми пропонуємо Вам допомогу в догляді за дітьми в центрі опіки нашої організації, яка знаходиться за адресою вул. Мазурська 7.

В першу чергу надаємо таку допомогу батькам, які активно шукають роботу або займаються оформленням документації, пов’язаної з перебуванням у Польщі.

В рамках перебування дитини в нашому центрі надаємо: професійний нагляд, розвиваючі ігри, художні заняття та інше. Догляд за дітьми забезпечуємо на невеликий проміжок часу, максимально на 4 години,  в робочий час центру. Центр працює з 7:00 до 15:30.

Перебування дітей в центрі є безкоштовним. Надаємо також закуски (фрукти, овочі, вода, соки).

Кількість місць обмежена і визначається почерговістю поданих заявок.

Якщо ви зацікавлені цією пропозицією, просимо звертатися до нашого офісу (Federacja FOSa вул. Лінкі ¾), щоб заповнити форму заявки та інші документи.

Drodzy Rodzice przybywający z Ukrainy!

Oferujemy Wam wsparcie w opiece nad dziećmi w prowadzonym przez naszą organizację punkcie opieki, przy ul. Mazurskiej 7.

Pierwszeństwo w uzyskaniu wsparcia mają rodzice aktywnie poszukujący pracy bądź będący w trakcie załatwiania formalności związanych z pobytem w Polsce.

W ramach pobytu dziecka zapewniamy: profesjonalną opiekę, zajęcia rozwojowe, zajęcia plastyczne i inne.

Proponowana opieka jest czasowa, maksymalnie 4 godziny w czasie pracy punktu. Punkt otwarty jest w godzinach 7:00-15:30.

Pobyt dzieci jest bezpłatny. Zapewniamy poczęstunek (owoce, warzywa, woda, soki).

Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura (Federacja FOSa ul. Linki ¾), w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego i pozostałych dokumentów.