Finał konkursu “Aktywny senior” – seminarium “Aktywność Obywatelska Osób Starszych”

Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego we współpracy ze Społeczną Radą Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego zapraszają 26 listopada na uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie „Aktywny senior/seniorka na Warmii i Mazurach”.

To już druga edycja konkursu, w którym doceniamy zaangażowanych na rzecz społeczności lokalnych seniorki i seniorów.
Spotkanie odbędzie się w formie online, 26 listopada 2020 roku o godzinie 11.00. Uroczystość poprowadzi Irena Telesz-Burczyk, aktorka Teatru im. Stefana Jaracza.

Prosimy o zgłoszenia uczestnictwa do dnia 24.11.2020 e-mailem na adres m.chojnacka@federacjafosa.pl, ze wskazaniem imienia, nazwiska oraz reprezentowanej instytucji/organizacji. Zgłoszonym osobom prześlemy wiadomość e-mail z linkiem do spotkania. Przewidywany czas spotkania to 60 minut.

Polecamy również Państwu udział w Seminarium on-line ” Aktywność Obywatelska Osób Starszych – Stan obecny wyzwania”.
Seminarium odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godzinie 12.00

Udział w seminarium jest odpłatny i wynosi 175 zł od osoby. Co istotne, przedstawicielom/lkom Rad Seniorów oraz środowisk senioralnych Federacja FOSa opłaca udział w seminarium. Seminarium organizowane jest przez Spółdzielnie Socjalną Humanus. W załączeniu znajdą Państwo Zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy.Jeśli są Państwo zainteresowani dofinansowaniem udziału w seminarium, prosimy o kontakt z Magdaleną Chojnacką: email: m.chojnacka@federacjafosa.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Zaproszenie Seminarium

formularz zgłoszeniowy