FOSa dzieciom i seniorom

Ruszyła XV edycja świątecznej akcji  “FOSa dzieciom i seniorom”
Celem akcji jest przygotowanie paczek świątecznych dla możliwie największej liczby najuboższych i najbardziej potrzebujących mieszkańców Warmii i Mazur.
Zwracamy się więc do Was z prośbą o wsparcie naszego działania za pośrednictwem https://zrzutka.pl/catnzm – wpłać dowolną kwotę na naszą zbiórkę i poczuj magię świątecznego pomagania!

KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE! SPRAWMY, ŻE NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BĘDĄ RADOSNE DLA WSZYSTKICH!!!
TO TAKIE PROSTE!
10 zł. pozwoli nam na wzbogacenie paczki o niezbędne produkty spożywcze, np. makarony, mąka, olej, cukier, herbata, itp.
30 zł. to już dodatkowe środki na artykuły higieniczne i kosmetyki
50 zł. i naszą paczkę osłodzi garść łakoci, których smak wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka i seniora
100 zł. – to już paczka wypchana po brzegi – jeśli będziesz miał chęć, podpiszemy ją Twoim imieniem i nazwiskiem, oraz wyjątkową dedykacją dla obdarowanej osoby.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/catnzm

Zapraszamy organizacje członkowskie i partnerskie oraz wszystkich zainteresowanych współpracą do włączenia się realizację tej inicjatywy przez promocję naszej zbiórki i ewentualną pomoc w przygotowaniu paczek dla potrzebujących osób.
Jeśli wśród Państwa podopiecznych są osoby potrzebujące szczególnego wsparcia i pomocy, zgłoście je do akcji.
Na stronie internetowej Federacji FOSa i w materiałach prasowych będziemy wyróżniać instytucje szczególnie zaangażowane w naszą akcję. Będą one mogły także liczyć na wsparcie naszych wolontariuszy w swojej działalności, jeśli pojawi się taka potrzeba.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Zespół Centrum Wolontariatu przy Federacji FOSa, e-mail: wolontariat@federacjafosa.pl, tel. 887 187 009.