Pocztówki z podróży

Szanowne Seniorki i Szanowni Seniorzy

Zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami opowieściami z wyprawy (podróży albo wycieczki), do której chętnie wracacie wspomnieniami, o której z wypiekami na twarzy opowiadacie w gronie rodziny czy znajomych albo jest ona dla was zwyczajnie ważna, wzruszająca itp. Wasze wspomnienia będziemy sukcesywnie zamieszczać w kolejnych numerach Generacji – magazynie środowisk osób starszych, który wydajemy jako Federacja FOSa.

Opis wyprawy ma zawierać maksymalnie 1500 znaków (około pół strony dokumentu WORD). Do opisu należy dołączyć jedno zdjęcie, które to wspomnienie wyprawy wywołało. Jeśli na zdjęciu będzie więcej osób, prosimy o dołączenie zgody tych osób na publikowanie ich wizerunku (do pobrania na stronie www.federacjafosa.pl).

Najbliższy numer Generacji ukaże się w kwietniu tego roku. Na Państwa zdjęcia i opowieści czekamy do 10 kwietnia 2021 pod adresem e-mailowym:generacja@federacjafosa.pl W mailu prosimy zamieścić dane kontaktowe do siebie, koniecznie z numerem telefonu kontaktowego. Prace można też nadesłać listownie lub przynieść osobiście do biura Federacja FOSa (10-535 Olsztyn, ul Linki 3/4 – czwarte piętro, tymczasowo bez windy lub do Regionalnej Strefy Pomocy w Olsztynie przy ul. Partyzantów 1/2 IIp. z windą). W mailu czy na kopercie prosimy o dopisek Pocztówki z podróży.

zgoda na wykorzystanie wizerunku-1