Podziel się dobrym słowem

Z drugą osobą można podzielić się chlebem, posiłkiem czy życzliwą uwagą. Panie Asia, Ania, Tereska, Agnieszka, Patrycja, Asia, Wiola, Beata i pan Rafał, uczestnicy projektu “Rozwój usług społecznych w gminie Biskupiec“, który realizuje PSONI Koło w Biskupcu wspólnie z FOSa, dzielą się DOBRYM SŁOWEM z mieszkańcami swojego miasta i okolic, bo do nich im najbliżej, ale też z każdym, kto takiego słowa potrzebuje. Bo DOBRE SŁOWO, takie prosto z serca, ma moc uzdrawiania, daje nadzieję, że świat jest trochę lepszy, niż się wydaje.

Panie Asia, Ania, Tereska, Agnieszka, Patrycja, Asia, Wiola, Beata i pan Rafał chcieliby, aby ludzie wokół postrzegali ich nie przez niepełnosprawność i ograniczenia, ale przez to, że są fajnymi, normalnymi osobami ze swoimi codziennymi radościami i smutkami. Jak każdy. Będziemy przeszczęśliwi, jak dołączycie do akcji PODZIEL SIĘ DOBRYM SŁOWEM.

Wystarczy zrobić zdjęcie sobie lub swojej rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom z wybranym słowem lub zdaniem, które jest dla was ważne i zamieścić na własnym profilu lub przesłać na adres m.hausman@federacjafosa.pl

Pamiętajcie, aby dodać hasztag #PodzielSieDobrymSlowem i oznaczyć PSONI Koło w Biskupcu lub Federację FOSa, żebyśmy wiedzieli, że jesteście z nami.

Ale jak o tym zapomnicie, słowo i tak pójdzie w świat, żeby robić swoje.