Ponad 300 osób obdarowanych w akcji “FOSa dzieciom i seniorom”

Za nami finał piętnastej edycji świątecznej akcji „FOSa dzieciom i seniorom”. Jej celem – jak co roku – było przygotowanie i przekazanie świątecznych paczek możliwie jak największej liczbie osób najbardziej potrzebującym pomocy.

Dzięki zaangażowaniu pracowników i wolontariuszy FOSy oraz wsparciu ze strony instytucji, organizacji i darczyńców indywidualnych – mimo specyficznych uwarunkowań wynikających z funkcjonowania w warunkach epidemii COVID-19 – w roku 2021 udało się objąć wsparciem rekordowe 313 osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej – Seniorów i Dzieci wraz z Rodzinami.

Serdecznie dziękujemy, że kolejny raz mogliśmy liczyć na Państwa wsparcie w organizowaniu prezentów dla najbardziej potrzebujących osób z naszego regionu. Mamy nadzieję, że najpóźniej za rok znów połączymy siły w tak słusznej sprawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę darów, promocję i wsparcie zbiórki środków na portalu ZRZUTKA.PL oraz przygotowanie i przekazanie paczek potrzebującym.

Szczególne podziękowania dla:

Banku Żywności w Olsztynie, Fundacji Żółty Szalik, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, Oddziałowi Powiatowemu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie, Korczakowskiej Szkoły Marzeń w Olsztynie, Miejskiego Urząd Pracy w Olsztynie, Niepublicznego Przedszkola Akademia Przedszkolaka w Olsztynie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi, Planety 11, Przedszkola Niepublicznego Tempoo w Olsztynie, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Olsztynie, Sądu Rejonowego w Olsztynie, Spółdzielni Socjalnej Humanus, Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo, Stowarzyszenia ARKA, Straży Miejskiej w Olsztynie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Urzędu Miasta Olsztyna, Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Urzędu Statystycznego w Olsztynie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie oraz dla:
Wolontariuszy Centrum Wolontariatu przy Federacji FOSa, Wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Sybiraków w Olsztynie, Wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie, Wolontariuszy – uczestników projektów FOSy, pracowników FOSy oraz osób indywidualnych, zwłaszcza dla wszystkich, którzy przekazali środki za pośrednictwem portalu ZRZUTKA.PL

Dziękujemy także Radiu Olsztyn i “Gazecie Olsztyńskiej” za objęcie naszej akcji patronatem medialnym.