Praca dla tłumacza języka ukraińskiego i nauczyciela języka polskiego

Federacja FOSa poszukuje pracownika na stanowisko TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
Zakres obowiązków:
• zapewnienie niezbędnych tłumaczeń oraz wsparcia w kontaktach uczestników projektu z instytucjami publicznymi, jak i prywatnymi również w sferze edukacyjnej, rozwojowej oraz rozrywkowo-kulturalnej.
• zapewnienie niezbędnych tłumaczeń dokumentów z języka ukraińskiego na język polski
• komunikacja z zespołem projektowym i uczestnikami projektu z Ukrainy
• inne, niezbędne wynikające z potrzeb uczestników z Ukrainy.
Oczekiwania od kandydata/kandydatki:
• znajomość języka ukraińskiego w stopniu bardzo dobrym, preferowane osoby przybywające z Ukrainy;
• duże zdolności komunikacyjne;
• duże zdolności organizacyjne.
Oferowane:
• umowa o pracę lub umowa zlecenie;
• ciekawa i odpowiedzialna praca;
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego;
• praca w dużej i prężnie działającej organizacji.
Co należy przygotować?
• CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych
• dokumenty prosimy dostarczyć osobiście do biura Federacji FOSa (ul. Linki ¾, Olsztyn) do dnia 16.09.2022 r.

Federacja FOSa poszukuje pracownika na stanowisko NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
• prowadzenie zajęć edukacyjnych z języka polskiego dla ok. 10 osobowej grupy cudzoziemców z Ukrainy – 2 razy w tygodniu po 2 godziny;
• diagnoza potrzeb i umiejętności językowych cudzoziemców
• inne, niezbędne wynikające z potrzeb uczestników projektu w zakresie nauki języka polskiego.
• wykształcenie pedagogiczne i lub/filologia polska
• doświadczenie w prowadzeniu zajęć języka polskiego dla cudzoziemców
• duże zdolności komunikacyjne:
Oferowane:

lub na adres e-mail : m.liberadzka@federacjafosa”.