Profilaktyka sprawności ruchowej seniora/seniorki!

W zdrowym ciele zdrowy duch! Z takim przekazem 19 kwietnia rozpoczęło się spotkanie grupowe uczestników i uczestniczek projektu „Senior Worths: godność osób starszych i niesamodzielnych to prawo podstawowe” ze specjalistką w zakresie sprawności ruchowej. W czasie spotkania profesjonalistka przekazała ważne informacje dotyczące sposobów utrzymania kondycji fizycznej jak najdłużej, pokazała jak dbać o zdrowy kręgosłup oraz jakie ćwiczenia wykonywać w warunkach domowych. Temat cieszył się dużym zadowoleniem wśród uczestników/uczestniczek, wszyscy zadeklarowali poprawę w dbaniu o swoje zdrowie i ruch.

Jesteś osoba starszą 60+. Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Przyjdź do nas ul. Linki ¾, IV piętro, Olsztyn lub zadzwoń 799 099 862.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Komisji Europejskiej. Unia Europejska ani organ przyznający nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Projekt współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach Projektu „Building Bridges – Civic Capital in Local Communities”, realizowanego ze środków programu CERV finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości” na lata 2021 – 2027.