Przyłbice dla Szpitala Uniwersyteckiego

Chcemy zaprezentować nasze niewielkie, lecz bardzo oddane i sprawne grono działaczy akcji “FOSa zgłoś się! Przyłbice dla olsztyńskich medyków”.

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia, partia 40 przyłbic ochronnych trafi do Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie. Nasz apel o włączanie się osób, które mogą dołączyć do nas ze swoją drukarką 3D jest ciągle aktualny i pilny. Codziennie zgłaszają się do nas miejsca, które potrzebują środków ochrony. Z drukującymi wspieramy się wspólnie “know how” oraz materiałami do pracy.

Osób, które nas wspierają lub wsparły jest o wiele więcej, wspomnę Małgorzatę Wasyluk, Bartosza Kamińskiego, Radosława Liszewskiego, Magdę Wilde.

Bardzo dziękuję też za aktywność koleżankom i kolegom z FOSy, którzy w Wójtowie cierpliwie przycinali folię służącą do wyrobu przyłbic.  Dziękujemy Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu w Olsztynie, a także Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego, Wydziałowi Sztuki UWM, Sun Invest Technology Sp. z oo, firmie Mazur-Tom, Trevorowi Hillowi, Markowi Wąsikowi, Marcinowi Piotrowiczowi, Jackowi Kęsickiemu.

Zachęcam do włączenia się w naszą pracę! Aneta Fabisiak-Hill (telefon 799 099 884).