Rodzinny wyjazd w ramach projektu “Rozwój usług społecznych na terenie rewitalizacji w Olsztynie”

W dniach 24.09-26.09. 2021 r. w ramach projektu “Rozwój usług społecznych na terenie rewitalizacji w Olsztynie ” odbył się rodzinny wyjazd do hotelu Star Dadaj Resort & Spa. Przez cały pobyt towarzyszyła nam piękna, jesienna pogoda. Rodziny miały do dyspozycji pełną infrastrukturę hotelu m.in. basen, saunę,  halę sportową, siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci wewnętrzny i zewnętrzny, boisko do gry w piłkę nożną oraz bilard. Rywalizacja i dobra zabawa towarzyszyła przy rozgrywkach w piłkę siatkową, ping ponga czy w piłkę nożną. Uczestnicy wraz z rodzinami wzięli również udział w warsztacie z komunikacji.

„Odważniejsi” rodzice skorzystali z kąpieli w pobliskim jeziorze, które o tej porze roku nie rozpieszcza nas wysokimi temperaturami – kto wie, może w przyszłości dołączą do Olsztyńskich Morsów? Trzymamy za nich kciuki. Po orzeźwiających kąpielach wszyscy udali się na ognisko integracyjne, na którym nie zabrakło pieczonych kiełbasek i pląsów przy dźwiękach muzyki.

Projekt „Rozwój usług społecznych na obszarze rewitalizacji Olsztyna” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.