Rzecznik Praw Osób Starszych dba o prawa pacjenta

Uczestnicy projektu „System wsparcia opiekunów nieformalnych – pilotaż” realizowanego od września 2023r. przez Federację FOSa przy współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym mają możliwość skorzystania z pomocy Rzecznika Praw Osób Starszych, który w razie potrzeby będzie interweniował w przypadku łamania praw seniorów: oszustw, przemocy, wykluczenia, zaniedbania.

Jesteś pacjentem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego? Masz pytanie o prawa osób starszych? Uważasz, że Twoje prawa nie są respektowane?  Zadzwoń do Rzecznika Praw Osób Starszych – Stanisław Brzozowski tel. 601 558 143 lub przyjdź do nas ul. Linki ¾, IV piętro.

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego w ramach zadania „Edukacja opiekunów nieformalnych osób starszych na temat chorób związanych z wiekiem oraz zasad właściwej opieki nad tymi osobami”.