Spotkanie organizacji członkowskich Federacji FOSa

Przedstawiciele Organizacje Członkowskich,
Przyjaciele Federacji FOSa

Drodzy Przyjaciele!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do udziału w spotkaniu organizacji członkowskich Federacji FOSa, które odbędzie się 23 kwietnia br. w siedzibie jednej z naszych organizacji członkowskich – Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA, ul. Niepodległości 85 Olsztyn.

Podczas zbliżającego się spotkania poruszone zostaną 3 aktualnie bardzo istotne dla organizacji pozarządowych tematy:

1. Fundusze unijne – możliwości – Bartłomiej Głuszak (Federacja FOSa)
  2. Świadomość o prawie do dostępności i postępowanie skargowe na jej brak – Paulina Figurska (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Warszawie) Malwina Soćko (Oddział Warmińsko-Mazurskiego PFRON w Olsztynie)
  3. Sukcesja w organizacjach pozarządowych – Jan Murawski (Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie) – wystąpienie on-line

Przedstawicieli organizacji zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 16 kwietnia br. do godz. 10.00.

Osobom, które nie będą miały możliwości wzięcia bezpośredniego udziału w spotkaniu proponujemy dostęp on-line – po zebraniu formularzy zgłoszeniowych do zainteresowanych taką formą udziału zostanie przesłany link do platformy ZOOM.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Moniką Stanką, tel. 89 523 60 92.

Ze względu na limit miejsc, do udziału w spotkaniu mogą zgłosić się maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji.

Do zobaczenia!
Zespół Federacji FOSa