Startujemy z OBO – promujemy Olsztyński Budżet Obywatelski

Ruszył nabór projektów do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2021, a naszą rolą jest służyć Państwu informacją i pomóc przygotować jak najlepsze wnioski.

I tak pierwsze spotkanie informacyjne na temat OBO 2021 odbędzie się dla olsztyńskich Rad Osiedli.

Jak swoje pomysły przekuć na wniosek i jaka jest rola Rad Osiedli w tym procesie? Jakie obowiązują nas daty i jakie są limity budżetowe dla poszczególnych osiedli? Gdzie szukać informacji i złożyć wniosek? Na te i inne ważne pytania odpowie Monika Michniewicz z Federacji FOSa. Spotkanie odbędzie się 20 lipca o godzinie 17.00 w formule on-line, dlatego chętni radni proszeni są o wcześniejsze zgłoszenia na mail: m.michniewicz@federacjafosa.pl Na podane przez Państwa adresy dostaniecie link do spotkania. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych aplikacji. Wystarczy po prostu być. Zapraszamy.

Identyczne spotkanie informacyjne on-line, tym razem otwarte, dla wszystkich chętnych odbędzie się 23 lipca o godzinie 17.00. Zgłoszenia na to spotkanie proszę przesłać na adres rzecznik@federacjafosa.pl

Natomiast 22 lipca zapraszamy o godzinie 17.00 na plażę miejską na plenerowe spotkanie promocyjno- informacyjne z udziałem zwycięzców z poprzednich edycji OBO. Spotkaniu towarzyszyć będzie happening „Olsztyńskie Monidło”. Miło nam się będzie z Państwem spotkać.

pozdrawiam Monika HP