Sternik Odpowiedzialności Społecznej dla Federacji FOSa

W piątkowy wieczór (16 września 2022 r.) odbyła się Gala Konkursu „Sternik” organizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Federacja FOSa w kategorii Sternik Odpowiedzialności Społecznej zdobyła wyróżnienie!

Wśród wyróżnionych w tej kategorii znaleźliśmy się razem z Fundacją Każdy Ważny oraz Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa „Strzał w 10”.

Nagroda główna w kategorii trafiła do Komendy Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP.

Dziękujemy!

Nasze wyróżnienie zawdzięczamy wszystkim, którzy są na co dzień obok nas i możemy liczyć na ich wsparcie. Jesteśmy im za to ogromnie wdzięczni. Dziękujemy naszym partnerom, współpracownikom, wolontariuszom oraz pracownikom. Bez Was nie byłoby tej nagrody! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!