Szkolenia dla organizacji członkowskich Federacji FOSa

Rusza rekrutacja na jednodniowe SZKOLENIA DEDYKOWANE ORGANIZACJOM CZŁONKOWSKIM FEDERACJI FOSa.

Od 02.10.2023 r. udostępnimy Państwu link z zaproszeniem do zapisywania się na wybrane szkolenie.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Przedstawiciel danej organizacji może wziąć udział w więcej niż jednym szkoleniu. Podczas szkolenia zapewniamy obiad oraz przerwę kawową.

TUTAJ ZAMIESZCZAMY SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM SZKOLEŃ DO POBRANIA/KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ:  oferta szkoleń dla organizacji członkowskich Federacji FOSa

Oferta szkoleń FOSa NORWEG – AKTUALIZACJA 17.11.2023

Zapraszamy do skorzystania z formularza rekrutacyjnego:

Formularz rekrutacyjny na szkolenia dla organizacji członkowskich Federacji FOSa (google.com) – PO 17.11.2023 r.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 13 października 2023 r.

Jednocześnie zapraszamy do składania propozycji tematyki szkoleń, którą są Państwo zainteresowani. Ułatwi nam to zaplanowanie kolejnych szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu. Szczegółowych informacji udziela Anna Książak-Gregorczyk pod adresem a.ksiazak@federacjafosa.pl lub numerem telefonu 89 523 60 92.