Warmińsko-Mazurski konkurs na Aktywnego Seniora/Seniorkę i Najlepszą Inicjatywę Seniorską „POTRZEBNI”.

Rusza Warmińsko-Mazurski konkurs na Aktywnego Seniora/Seniorkę i Najlepszą Inicjatywę Seniorską “POTRZEBNI” Federacji FOSa.

Organizatorem Warmińsko-Mazurskiego Konkursu na Aktywnego seniora/ seniorkę i Najlepszą Inicjatywę Seniorską. POTRZEBNI, określanego dalej jako „Konkurs”, jest Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa z siedzibą w Olsztynie, Linki 3/4, zwana dalej „Organizatorem”.

Konkurs odbywa się we współpracy ze Społeczną Radą Seniorów Województwa Warmińsko- Mazurskiego.

Celem Konkursu jest promowanie aktywnych postaw w środowisku seniorów i budowanie pozytywnego wizerunku osoby starszej, dlatego zachęcamy przedstawicieli środowisk senioralnych do głosowania na osoby/inicjatywy, a nawet Rady Seniorów i Samorządy., które Waszym zdaniem najlepiej reprezentują Wasze potrzeby, interesy społeczne, wzbudzają uznanie w Waszych miejscowościach.

Konkurs rozpoczyna się 26.08.2024 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23.09.2024r.

(w przypadku przesyłki pocztowej – decyduje data wpływu do biura Federacji FOSa).

Zgłoszenia na konkurs w wersji elektronicznej należy nadsyłać na adres mailowy: strefapomocy@federacjafosa.pl

Osobami do kontaktu i ewentualnych pytań są:

Stanisław Brzozowski –  89 523-60-92; rzecznik@federacjafosa.pl

Aneta Fabisiak-Hill – 89 523-60-92; a.fabisiak@federacjafosa.pl

Poniżej znajdziecie niezbędne dokumenty:

Regulamin-Warminsko-Mazurski-konkurs-na-Aktywnego-Seniora_Seniorke-i-Najlepsza-Inicjatywe-Seniorska.POTRZEBNI_2024

zal.-1_do_regulaminu-wniosek-kat.-1_2024

zal.-2_do_regulaminu-wniosek-kat.-2_inicjatywa_2024

zal.-3_do_regulaminu-wniosek-kat.-2 rada seniorów_2024

„Projekt
dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych
„Aktywni+” na lata 2021–2025”