Wyjazdowy Klub Rodzinny w ramach projektu “Rozwój usług społecznych w gminie Jeziorany”

W dniach 14-16.05.2021 w ramach projektu “Rozwój usług społecznych w gminie Jeziorany” odbył się wyjazdowy Klub Rodzinny do hotelu Manor w Olsztynie.

Uczestnikami było 10 rodzin biorących udział w projekcie. W trakcie pobytu dorośli uczestnicy aktywnie brali udział w warsztatach kształtujących kompetencje społeczne, wspomagających komunikację interpersonalną, podnoszących samoocenę i wiarę we własne możliwości. W tym czasie dziećmi zajmowały się opiekunki, które w sposób kreatywny zadbały ich o bezpieczeństwo.

Mieszkańcy Franknowa, Kramarzewa i Kiersztanowa integrowali się przy ognisku ze smacznymi kiełbaskami oraz w trakcie zabawy w kalambury. Bogata oferta warsztatów i atrakcji oraz czas spędzony w spokojnym i cichym miejscu pozwolił rodzinom złapać oddech od szarości dnia codziennego.

Projektu “Rozwój usług społecznych w gminie Jeziorany” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem projektu jest Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Wamrińsko-Mazurskiego FOSa wraz z Fundacją dla Dzieci i Młodzieży Kółko Graniaste.