Z mamą w domu

Kwiecień 2020 „W głowie się mieści – opieka nad dziećmi do lat 3”

Stan epidemiczny ogłoszony w Polsce, spowodował, że działalność m.in. miejsc opieki nad dziećmi do lat 3, została zawieszona. Działania naszego punktu również zostały ograniczone. Jednak mimo wszystko pozostajemy w kontakcie z Mami i dzieciakami prowadząc akcję #mamawdomu.

Zespół “W głowie się mieści…” pozostaje w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym z uczestniczkami projektu. Na początku każdego tygodnia otrzymują na specjalnie utworzoną skrzynkę mailową – przygotowany przez opiekunki zestaw zadań do wykorzystania: zabaw plastycznych, muzycznych, ruchowych i sensorycznych dla dzieci. Z kolei koordynatorka projektu średnio 2 razy w tygodniu udostępnia za pomocą maila informacje/linki/materiały związane z rozwojem zawodowym i osobistym wyselekcjonowane specjalnie dla uczestniczek. Mamy dzielą się z nami, tym, w jaki sposób spędzają czas z dziećmi przysyłając zdjęcia – kilka z nich w galerii.

Projekt „W głowie się mieści – opieka nad dziećmi do lat 3” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.