Zapraszamy do uczestnictwa w Regionalnym Forum Sieciującym

Zapraszamy do uczestnictwa w Regionalnym Forum Sieciującym pt. “Samorządy-mieszkańcy-organizacje dla rozwoju regionu” , które odbędzie się 18 marca 2024 r. o godzinie 9:45 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie, ul. 1 Maja 5.

Forum będzie przestrzenią do debaty na temat roli organizacji pozarządowych w budowaniu wspólnot lokalnych w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych.

O możliwościach trzeciego sektora rozmawiać będziemy min. z:
1. Szymonem Osowskim, prezesem Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska, ekspertem Pracowni              Samorządowej Fundacji Batorego, specjalistą od prawa samorządowego, jawności i praw obywatelskich
2. Michałem Bartoszewiczem – współwłaścicielem magazynu Made In Warmia i Mazury,
3. Piotrem Siergiejem –  rzecznikiem Polskiego Alarmu Smogowego.

W drugiej części spotkania odbędzie się organizowana przez Federację Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa oraz Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego debata przedwyborcza z przedstawicielami Komitetów Wyborczych do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W załączeniu zaproszenie oraz szczegółowy plan wydarzenia.
Zainteresowani udziałem w forum zgłaszać się mogą za pomocą formularza on-line:
https://forms.gle/hoyYzNbbvZnzT8Ng8
Zapisy do udziału w forum zbieramy do 17 marca 2024 r. (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „The GAP – Sieciowanie bez luk na Warmii i Mazurach” współfinansowanego przez Unię Europejską i Transatlantic Foundation