Zaproszenie na Warmińsko-Mazurskie Forum KIS – spotkanie on-line

Federacja FOS od dłuższego czasu współtworzy sieć Klubów Integracji Społecznej. Ostatnie miesiące to czas intensywnych spotkań i edukacji, które chcemy podsumować w większym gronie. Dlatego z wielką radością zapraszamy Państwa na spotkanie Warmińsko-Mazurskiego Forum KIS.

Forum ma posłużyć wymianie doświadczeń, prezentacji dobrych praktyk, innowacyjnych metod pracy z uczestnikami oraz wypracowywaniu przez Forum stanowisk w różnych sprawach dotyczących lokalnych i  regionalnych polityk społecznych. Podczas trzygodzinnego spotkania odbędą się zarówno prelekcje, jak i dyskusja. Zaprosiliśmy do prezentacji inspirujących gości, a swoimi dobrymi praktykami podzielą się też same KIS. Dlatego nie może Państwa zabraknąć na tym spotkaniu!

Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są zagadnienia związane z działalnością KIS i CIS, jak również wszystkich z nimi sympatyzujących. Zaplanowaliśmy przestrzeń, aby każdy mógł podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami czy wizją pracy zarówno w najbliższym, jak i dalszym okresie.

Współorganizatorem wydarzania jest Warmińsko-Mazurskie Forum Klubów Integracji Społecznej.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line, 7 grudnia 2023 r. w godzinach 10:00-13:00 na platformie Zoom.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz on-line: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA Warmińsko-Mazurskie Forum KIS spotkanie on-line (google.com)

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Elżbietą Puchalską, tel. 887 187 009.

Program Forum KIS online_7.12.2023

Z poważaniem,