Zebranie Walne Wyborcze Federacji FOSa

Szanowni Państwo

Zarząd Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego FOSa zaprasza na Zebranie Walne Wyborcze Federacji FOSa, które odbędzie się w dniu 20 czerwca 2024 r. (czwartek), w Olsztynie, ul. Okopowa 25, w siedzibie Polsko Niemieckiego Centrum Młodzieży Europejskiej o godzinie 09:30. Drugi termin Zebrania Walnego to 20 czerwca 2024 r. godz.10:00.
W związku z Walnym Wyborczym Zebraniem prosimy o oddelegowanie przedstawiciela organizacji członkowskiej, zgodnie z reprezentacją lub udzielenie pełnomocnictwa i dostarczenie uchwały/upoważnienia do reprezentowania organizacji przez daną osobę/y zgodnie z zapisem Państwa KRS. Upoważnienie niezbędne jest do udziału w głosowaniach podczas Zebrania Walnego Federacji FOSa.
Upoważnienie prosimy dostarczyć pocztą tradycyjną, skanem, na adres e: mail t.tokarczyk@federacjafosa.pl lub złożyć podczas zebrania.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w zebraniu walnym do dnia 10 czerwca 2024 r., telefonicznie 503 466 700, 89 523 60 92 lub mailowo t.tokarczyk@federacjafosa.pl
Poniżej proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności,
2. Wybór przewodniczącego i protokolanta,
3. Wybór komisji skrutacyjnej,
4. Przedstawienie rocznego sprawozdania merytorycznego i finansowego za 2023 rok,
5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej,
6. Dyskusja na temat sprawozdań i ich zatwierdzenie,
7. Podjęcie uchwały o udzielenie Zarządowi absolutorium z wykonania budżetu oraz przyjęcie uchwały o przeznaczeniu zysku za rok 2023 na działalność statutową Federacji FOSa w 2024 r.,
8. Przedstawienie przez Zarząd założeń planu pracy Federacji na 2024 rok. Oferta wsparcia organizacji członkowskich
9. Wybory Prezesa Federacji FOSa,
10. Wybory Zarządu Federacji FOSa,
11. Wybory Komisji rewizyjnej,
12. Podjęcie uchwały o wysokości składki członkowskiej,
13. Dyskusja oraz podjęcie uchwały nt. przystąpienia Federacji FOSa do Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych,
14. Zmiany w statucie
15. Sprawy różne, wole wnioski
16. Zakończenie Walnego Zebrania.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że 20 czerwca obchodzimy również Święto Muzyki – La Fete de la Musique. Od 3 lat mamy przyjemność być organizatorami tej europejskiej imprezy muzycznej w Olsztynie. W tym roku zgłosiło się już do akcji aż 700 artystów. Zachęcamy do odwiedzenia Starego Miasta i muzycznego spaceru. może zresztą sami stworzymy do niego odpowiednią okazję:-)