Zoom z Katarzyną Dowbor

Szanowni Państwo,

Na koniec roku mamy dla Państwa specjalne wydarzenie. Spotkanie, które pozwoli nam z pozytywną energią wejść w Nowy, 2021 rok i przygotować na nowe wyzwania.

Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa zaprasza na spotkanie edukacyjne „Osoby starsze – ich teraźniejszość i przyszłość”. Będzie to spotkanie z Katarzyną Dowbor, dziennikarką, prezenterką radiową i telewizyjną. Obecnie znaną dzięki programowi „Nasz nowy dom” w telewizji Polsat.

Wydarzenie odbędzie się 29 grudnia o godzinie 11.00 przez platformę do transmisji zoom, a udział jest bezpłatny.

Katarzyna Dowbor podzieli się z nami swoim doświadczeniem i obserwacjami ze swoich odwiedzin w różnych miejscach w Polsce, gdzie mogła osobiście zobaczyć, że dziś życie osób starszych ma wiele odcieni.

Jako Federacja FOSa, aktywnie działając na rzecz środowisk seniorskich, chcemy porozmawiać nie tylko o sytuacji seniorów, ale o mitach i o starości, którą trzeba też odczarować.

Spotkanie będzie przestrzenią do rozmowy o aktywności osób starszych i na rzecz osób starszych, o miejscu osób starszych w społecznościach lokalnych, rozmowy o pomaganiu i o wielu innych tematach. Spotkanie odbywa się w ramach ASOS w ramach projektu „Aktywne rady seniorów na Warmii i Mazurach”.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy liderów środowisk seniorskich, przedstawicieli Rad seniorów, grup senioralnych, osoby pracujące z osobami starszymi.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o zgłoszenie do p. Magdaleny Chojnackiej, e-mail: m.chojnacka@federacjafosa.pl, tel. 574504669 do dnia 28.12 do godz. 15.

W przypadku pytań służymy informacjami. Po zgłoszeniu każdy uczestnik otrzyma link do platformy ZOOM z instrukcją logowania w dniu spotkania.