Nowe idee, Nowe działania. Wzmacnianie potencjału zespołu Federacji FOSa

Przedstawiamy Państwu publikację “Nowe idee, Nowe działaniaWzmacnianie potencjału zespołu Federacji FOSa” Stanowi ona podsumowanie projektu o tym samym tytule, który był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach program Erasmus+. Podczas projektu nasz zespół miał okazję wziąć udział w 5 wyjątkowych wyjazdach szkoleniowych – dwukrotnie odwiedzaliśmy Portugalię i Chorwację, wylądowaliśmy również na wulkanicznej Teneryfie. Każdy wyjazd był na swój sposób wyjątkowy – zwiedzaliśmy piękne miejsca, poznawaliśmy inspirujących ludzi, stykaliśmy się z innymi kulturami. Ale przede wszystkim uczyliśmy się i zdobywaliśmy nowe doświadczenia.

Niniejsza publikacja to zbiór relacji i opowieści z naszej międzynarodowej przygody. Znajdziecie w niej opisy naszych nie tylko naszych doświadczeń, ale też dowiecie się jaką wiedzę zdobywaliśmy i jak wyglądały poszczególne szkolenia.

Zapraszamy do lektury!

Publikacja: “Nowe idee, Nowe działania. Wzmacnianie potencjału zespołu Federacji FOSa”