OKIS2 ! REKRUTACJA !

Przed nami kolejna już edycja Olsztyńskiego Klubu Integracji Społecznej 2 !

Zapraszamy!

Skorzystaj z szansy na zmianę, dołącz do projektu. W przyjaznej atmosferze, wśród ludzi w podobnej sytuacji, o podobnych potrzebach i oczekiwaniach- łatwiej będzie Ci podjąć wyzwanie, by zmienić swoje życie na lepsze, ciekawsze, pełniejsze. My ze swojej strony postaramy się, abyś poczuł się lepiej, nabrał chęci do działania i współdziałania w otaczającym Cię środowisku, ale i nabrał pewności siebie w starcie do nowego etapu, jakim docelowo jest podjęcie pracy zawodowej.

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 15-64 lata. Uczestniczką/uczestnikiem projektu mogą być osoby bezrobotne, osoby z niepełnosprawnością lub znajdujące się w innej, trudnej sytuacji życiowej, zamieszkujące teren Olsztyna oraz gmin Purda, Stawiguda, Gietrzwałd, Jonkowo i Barczewo.

Działania realizowane będą do 30 kwietnia 2022 roku.

Co oferujemy?

  • kursy, szkolenia, płatne staże u pracodawców;
  • bezpłatne wsparcie prawnika, psychologa, doradcy biznesowego, dietetyka i pracownika socjalnego;
  • wsparcie doradcy zawodowego i trenera pracy w znalezieniu pracy;
  • warsztaty kompetencji społecznych i życiowych;
  • warsztaty kreatywne z animatorem, w tym udział w unikalnych wydarzeniach społecznych i kulturalnych;
  • dowóz na zajęcia dla uczestników spoza Olsztyna.

Wszystkie zajęcia, spotkania indywidualne i warsztaty prowadzone będą zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie prosimy o wypełnienie i przesłanie (na końcu ankiety kliknij, aby do nas wysłać) wstępnego formularza rekrutacyjnego: Olsztyński Klub Integracji Społecznej 2. Edycja 2021/2022.

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać również ze strony www.federacjafosa.pl: Olsztyński Klub Integracji Społecznej 2 Nabór 2021/2022 i wysłać do końca czerwca na adres: Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego FOSa, ul. Linki ¾, 10-535 Olsztyn lub ul. Partyzantów 1/2 10-522 Olsztyn z dopiskiem projekt OKIS 2.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 799 099 884 lub pod adresem mailowym: e.puchalska@federacjafosa.pl

Biuro projektu mieści się przy ul. Partyzantów 1/2 w Olsztynie, 2.piętro pokój 202.

Ze względu na ryzyko wynikające z pandemii prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie wizyty osobistej.

Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy serdecznie!

 

Projekt “Olsztyński Klub Integracji Społecznej 2” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).