Zapraszamy mieszkańców gmin Dywity i Gietrzwałd na konkursy: fotograficzny i rysunkowy

Federacja FOSa realizuje projektu “Rozwój usług społecznych w gminach Dywity i Gietrzwałd” w jego ramach, zaprasza mieszkańców Biesala, Łęgut, Sętala i Tuławek do konkursu fotograficznego, który mamy nadzieję pomoże nam i Wam poznać się jeszcze lepiej.
Na zwycięzców czekają nagrody.
W ramach tego konkursu wszystkie zgłoszone rodziny otrzymają aparaty fotograficzne na kliszę
Kilka zasad naszej zabawy:
1. Do uczestnictwa w wyzwaniu zapraszamy wszystkich członków Waszej rodziny.
2. Wiadomościami tekstowymi będziemy przekazywać Wam zadania związane z konkretnym tematem jaki chcielibyśmy żebyście pokazali nam za pomocą zdjęć.
3. Pamiętajcie, że klisza ma ograniczoną liczbę zdjęć.
4. Po zakończeniu zadania zbierzemy aparaty, wywołamy kliszę i na podstawie wykonanych przez Was zdjęć nagrodzimy najciekawsze. Można je będzie oglądać na wystawie wirtualnej oraz po zakończeniu stanu epidemii na wystawie „realnej w świetlicy w Waszej Miejscowości”
5. Liczy się dobra zabawa !

Pokażcie nam siebie i bawcie się dobrze!

W tym samym projekcie zapraszamy także na konkurs rysunkowy, szczegóły w załączniku.

Koordynatorka projektu: e-mail m.michniewicz@federacjafosa.pl

regulamin konkurs Rysunkowy Dywity i Gietrzwałd-1