OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA WARSZTATY STRATEGICZNE

DWUDNIOWE WARSZTATY POŚWIĘCONE PLANOWANIU STRATEGICZNEMU SIECI WOLONTARIATU WARMII I MAZUR

Jeśli Państwa organizacja rozwija wolontariat to ten warsztat jest dla Was.

Zależy nam na wypracowaniu strategii działania sieci na rzecz skutecznego wdrażania i rozwijania wolontariatu w regionie na kolejne lata. Będziemy rozmawiać o możliwościach rozwoju wolontariatu zarówno w organizacji jak i organizacji w ramach sieci. Zaprosiliśmy przedstawiciela Narodowego Instytutu Wolności, który opowie o możliwościach finansowych rozwoju wolontariatu. Chcemy rozmawiać o konkretnych działaniach wzmacniających rozwój wolontariatu.

Spotkanie odbędzie się w dniach 19-20.11. 2021 r. w Hotelu Hampton by Hilton Olsztyn, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 34, 10-577 Olsztyn.

Dla osób z poza Olsztyna i okolic zapewniamy nocleg, dla wszystkich wyżywienie.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią do udziału w spotkaniu pierwszeństwo mają osoby  zaszczepione na COVID 19.

Ze względu na limit miejsc prosimy o jak najszybsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do dnia 15.11.br.

Formularz zgłoszeniowy

17.11.2021 r. dla osób, które zakwalifikowały się do udziału w spotkaniu przesłany zostanie info pack i szczegółowy program.

Koordynator projektu: Marta Liberadzka m.liberadzka@federacjafosa.pl, tel. 89 523 60 92, 503 466 700.