Spotkanie organizacji członkowskich Federacji FOSa pod hasłem „Nowe czasy – nowe wyzwania”

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do udziału w dwudniowym spotkaniu organizacji członkowskich Federacji FOSa pod hasłem „Nowe czasy – nowe wyzwania”, które odbędzie się w dniach 7 i 8 września br. w Restauracji Kortowskiej przy ul. Jana Heweliusza 28 w Olsztynie.

Ostatnie półtora roku było dla nas wszystkich czasem trudnych i niespodziewanych wyzwań. Dzięki naszej determinacji i zaangażowaniu, a przede wszystkim uporowi w poszukiwaniu nowych rozwiązań w prowadzeniu aktywności społecznej, w warunkach zagrożenia pandemią, pozwoliło nam nie tylko na kontynuowanie realizowania naszej misji, ale też doprowadziło do powstania wielu innowacyjnych sposobów działania. Zmieniło również postrzeganie otaczającej nas rzeczywistości, która okazała się dużo bardziej niepewna i nieprzewidywalna, niż nam się dotychczas wydawało.

Chcielibyśmy te dwa dni poświęcić na wymianę zdobytych w tym okresie doświadczeń oraz dyskusję o przyszłości zarówno naszych organizacji jak i całej Federacji. Podczas spotkania będziemy mieli okazję nie tylko do wysłuchania ciekawych wystąpień, ale przede wszystkim przestrzeń do podzielenia się refleksją na temat sytuacji w Waszych organizacjach oraz integracji. Wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody, w urokliwym olsztyńskim Kortowie – najpiękniejszym miasteczku akademickim w Polsce. Uznaliśmy, że będzie to najlepsze miejsce na spotkanie po okresie separacji i izolacji, sprzyjające refleksji i zacieśnianiu więzi.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem formularz do dnia 2 września 2021 roku.

W przypadku pytań i problemów z wypełnieniem formularza prosimy o kontakt z Magdaleną Chojnacką, tel. 89 523 60 92, 503 466 700.

W związku z obecnie panującą sytuacją pandemiczną pierwszeństwo udziału w spotkaniu będą miały osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.

Ze względu na limit miejsc, do udziału w spotkaniu mogą zgłosić się maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji.

Do zobaczenia!

Program spotkania 7_8 września 2021 r.