W drodze do aktywności – weź udział w projekcie i znajdź swoją drogę

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń, warsztatów i wsparcia specjalistów. Zdobądź nowe umiejętności! Miej swój własny pomysł na to, jak ma wyglądać Twoje życie! Dołącz do projektu „W drodze do aktywności – edycja 2”. Właśnie rusza nowy nabór!
Czy chciałeś/aś kiedyś czegoś tak mocno, że marzyłeś/aś, by stało się to teraz? Natychmiast? Tak? To przestań odkładać życie na później. U nas słynne powiedzenie zmieniamy na: „Nigdy nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dziś!”. Zapraszamy do udziału w projekcie „W Drodze do Aktywności – edycja 2”. Muhamad Ali, słynny amerykański bokser zwykł mawiać: „Niemożliwe nie istnieje”. Wyobraź sobie, że Twoje życie może podążyć w dobrym kierunku!
W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 15-64 lata. Uczestniczką/uczestnikiem projektu mogą być osoby bezrobotne, osoby z niepełnosprawnością i/lub znajdujące się w innej, trudnej sytuacji życiowej, zamieszkujące teren Olsztyna oraz gmin Purda, Stawiguda, Gietrzwałd, Jonkowo, Dywity i Barczewo.
Działania realizowane będą do 30 czerwca 2022 roku.
Co oferujemy?
Czekają na Ciebie: staże, kursy, szkolenia, atrakcyjne warsztaty, pośrednictwo pracy, psycholog i wiele innych form wsparcia! Tutaj pomożemy Tobie odkryć, co jest Twoją mocną stroną. Sprawimy, że w końcu Twój plan na życie przyjmie realny obraz. Jeśli będzie trzeba, zapewnimy Ci pomoc prawnika, dietetyka, coacha, doradcy biznesowego lub innego specjalisty dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Oczywiście to, z czego skorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie. To Ty decydujesz, jak chcesz, by wyglądała Twoja ścieżka rozwoju w projekcie!
Personel projektu to zespół profesjonalistów z doświadczeniem. W naszej pracy stawiamy na człowieka, wierzymy w pozytywne zmiany, współpracę i empatię. Sukces pierwszej edycji (stałe zatrudnienie uzyskało ponad 100 osób!!!) daje nam przekonanie, że w kolejnej będzie jeszcze lepiej!
W efekcie projektu min. 48 osób uzyska i utrzyma zatrudnienie.
Wartość całkowita projektu: 4 281 432,52
Wkład Funduszy Europejskich: 3 639 217,64 zł
Koordynator projektu: Agnieszka Karczewska – e-mail: a.karczewska@federacjafosa.pl
Po szczegółowe informacje na temat projektu zapraszamy na stronę www.federacjafosa.pl oraz do biura projektu Federacji FOSa, ul. Linki 3/4, 4 piętro, nr tel. 739 250 621.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!!!
Regulamin i załączniki w zakładce działania/projekty: W drodze do aktywności – edycja 2

W drodze do aktywności – edycja 2